Новини Диканської громади

08 Вересня, 2021 р., 16:06
Обмін досвідом щодо реалізації різноманітних проєктів у громадах та цікаві знайомства на 2-й щорічній конференції Програми "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України"

07 Вересня, 2021 р., 15:57
Як стати клієнтом ГК «Нафтогаз України»?
31 Серпня, 2021 р., 14:43
30 серпня 2021 року в залі засідань Диканської селищної ради відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Диканської територіальної громади за участю селищного голови Сергія Давиденка, секретаря селищної ради Олександра Олійника, головного спеціаліста відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Андрія Півняка,  начальника та фахівців відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради, керівників комунальних установ, директорів закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи, відповідальних за харчування у закладах освіти. Сергій Давиденко привітав всіх учасників конференції з початком нового навчально року, провів аналіз щодо виділених коштів для забезпечення закладів освіти та наголосив про важливість підготовки до опалювального сезону. Також були обговорені підсумки попереднього навчального року та окреслені завдання на новий 2021-2022 навчальний рік. Кращі працівники освіти Диканської громади були нагороджені грамотами.

27 Серпня, 2021 р., 17:21
Диканське УЕГС повідомляє В зв'язку з проведенням робіт по заміні газорегуляторного пункту ШРП інв №78 в смт. Диканька вул. Газовиків Полтавського району 31.08.2021 року з 8:00 по 17:00 год., буде частково припинено газопостачання до житлових будинків по вул. Газовиків.
23 Серпня, 2021 р., 16:51
В Диканській громаді відбувся велопробіг з нагоди Дня Державного прапора та святкування 30-ї річниці Незалежності України. Маршрут розпочався на площі Слави селища та закінчився на мальовничих пагорбах села Чернечий Яр. Окрім позитивних емоцій та  хорошого настрою, господині Великобудищанського старостату на чолі із Вікторією Шостак, пригостили учасників велопробігу смачними варениками:)
23 Серпня, 2021 р., 16:47
В селищі відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора