Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Інформація що до реалізації держаних та міжнародних програм підтримки бізнесу

26.06.2023

Підприємництво - це провідний сектор ринкової економіки, який забезпечує насиченість ринку товарами та послугами, сприяє здоровій конкуренції, створює нові робочі місця.
Тому державна підтримка малого та середнього бізнесу є на сьогодні дуже важливою, оскільки велика кількість підприємців та компаній переживають кризовий період та наразі мають змогу долучитися до урядових ініціатив, щоб врятувати або покращити своє становище.
З липня 2022 року реалізується 4 проекти державної програми „ЄРобота”: „Своя справа”, „Своя теплиця”, „Свій сад”, „Новий рівень”, а також наразі розпочато новий проект для ветеранів, спрямований на розвиток або започаткування бізнесу.

Гранти для ветеранів та другого з подружжя на розвиток або створення власного бізнесу https://drive.google.com/…/1BFSrmuYtLlBVHm0_aAwcQzyIO…/view…

Для консультацій чи отримання додаткової інформації щодо програм підтримки бізнесу звертатися до Івженка Олексія Олександровича - начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Диканської селищної ради (ел.адреса dykanka.invest@gmail.com, тел. 05351 9-75-76)

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше