Регуляторна діяльність

План діяльності з підготовки регуляторних актів

Про внесення змін до рішення Диканської селищної ради від 29.01.2021 № 48 «Про план діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Диканської селищної ради «Про встановлення на території Диканської селищної ради місцевих податків та зборів» та аналізу регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Диканської селищної ради «Про встановлення на території Диканської селищної ради місцевих податків та зборів»

Проєкт рішення "Про встановлення на території Диканської селищної ради місцевих податків та зборів"

Проєкт рішення "Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Диканської селищної ради"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Диканської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Диканської селищної ради»

Експертний висновок постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, будівництва та архітектури, планування території та благоустрою щодо регуляторного впливу  проєкту рішення Диканської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Диканської селищної ради»

Рішення "Про встановлення на території Диканської селищної ради місцевих податків та зборів"