Диканська громада
Полтавська область, Полтавський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення Диканської селищної ради

01.04.2021

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування»

 

Правові підстави проведення конкурсу: рішення Виконавчого комітету Диканської селищної ради від 19.03.2021 № 47 «Про проведення конкурсу на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування», рішення Виконавчого комітету Диканської селищної ради від 30.03.2021 № 65 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування», Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094.

Найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Диканська лікарня планового лікування».

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: Україна, 38500, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Медична, буд. 42.

Основні напрями діяльності закладу: Підприємство є багатопрофільним лікувальним закладом, що надає планову вторинну (спеціалізовану) — згідно напрямів, регламентованих ліцензією Міністерства охорони здоров’я України, медичну допомогу в умовах цілодобового стаціонару пацієнтам з гострими станами або загостренням хронічних захворювань, що потребують стаціонарного лікування та догляду.

Статут закладу: Статут Комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування» затверджено рішенням Диканської селищної ради від 05.02.2021 № 18.

Структура закладу:

Структурними підрозділами підприємства є:

  1. Адміністративно-управлінський персонал.
  2. Інформаційно-аналітичний відділ.
  3. Фінансово-економічний відділ.
  4. Стаціонарні відділення:

- Терапевтичне відділення;

- Хірургічне відділення з гінекологічними  ліжками;

- Інфекційне відділення;

- Анестезіологічна група з ліжками інтенсивної терапії;

- Приймальне відділення.

5. Поліклінічне відділення (в складі поліклініки наявні маніпуляційний кабінет, наявність вузьких спеціалістів для надання кваліфікованої медичної допомоги, жіноча консультація, протитуберкульозний кабінет, дермато-венерологічний кабінет, фізіотерапевтичне відділення, кабінет ЛФК).

6. Діагностичні служби:

- Клініко - діагностична лабораторія;

- Рентгенологічний кабінет;

- Кабінет УЗД;

- Кабінет функціональної діагностики.

7. Господарська служба:

- Харчоблок;

- Котельні;

- Дизельна;

- Гаражі та інші споруди.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу: заклад здійснює діяльність на основі фінансового плану.

Дата початку конкурсу: 02.04.2021

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 15.04.2021

Адреса приймання документів для участі у конкурсі: Україна, 38500, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, буд. 66.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: +380667669871; 21046503@mail.gov.ua.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094.

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

7) конкурсна пропозиція в паперовій та електронній формі згідно вимог;

8) довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Вимоги до претендента:

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров'я.

Відповідати кваліфікаційним вимогам: Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я". Стаж роботи на керівних посадах: - 5 років.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

- обсяг не більше 15 сторінок друкованого тексту;

- подається в паперовій та електронній формі;

- має містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються: план реформування закладу протягом одного року; заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції; пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу; пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Умови оплати праці керівника закладу: керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу, премії, надбавок, гарантійних і компенсаційних виплат, передбачених чинним законодавством та встановлених контрактом, що укладається згідно з Порядком укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 792.

Істотні умови контракту: визначені Типовою формою контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі казенного або комунального некомерційного підприємства затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 792.

Дата і місце проведення конкурсу: 19.04.2021, зала засідань Диканської селищної ради, адреса: Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, буд. 66.

 

Протокол засідання конкурсної комісії

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь