Диканська громада
Полтавська область, Полтавський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення Диканської селищної ради

15.11.2021

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення документу державного планування

Оголошується проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у звіті про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Стратегія розвитку Диканської селищної територіальної громади до 2027 року».

Презентація документу державного планування зі звітом про стратегічну екологічну оцінку зазначеної Стратегії відбудеться у приміщенні Диканської селищної ради 22 листопада 2021 року о 13.00 за адресою: 38500, Полтавська обл., Полтавський р-н, смт. Диканька, вул. Незалежності, буд. 133.

 

04.10.2021

Диканська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 1.  Спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Диканської селищної ради на час відсутності основного працівника (смт. Диканька).
 2. Спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Диканської селищної ради на час відсутності основного працівника    (с. Великі Будища та с. Стасі).

 

Кваліфікаційні вимоги: Громадянство України, освіта – молодший спеціаліст або бакалавр відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 5 років.

 

 (за додатковими умовами проведення конкурсу звертатися до Диканської селищної ради)

 

 

20.09.2021

Диканська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 

Спеціаліст І категорії відділу організаційно-інформаційної роботи документообігу та управління персоналом виконавчого комітету Диканської селищної ради.

 

Кваліфікаційні вимоги: Громадянство України, вища економічна освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 5 років.

 (за додатковими умовами проведення конкурсу звертатися до Диканської селищної ради)

 

 

03.09.2021

Диканська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та адміністративно-господарського забезпечення виконавчого комітету селищної ради – головний бухгалтер

 

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта відповідного напряму підготовки не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств , установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

 (за додатковими умовами проведення конкурсу звертатися до Диканської селищної ради)

 

17.08.2021

Диканська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

Державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг Диканської селищної ради

 

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища юридична освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше 3 років, на інших керівних посадах не менше 5 років.

 (за додатковими умовами проведення конкурсу звертатися до Диканської селищної ради)

 

 

16.08.2021

Завтра у вівторок в приміщені ЦНАП-у ( колишня будівля Диканської селищної ради) з 10-ї години відбудеться семінар від сільськогосподарської дорадчої служби у Полтавській області щодо можливостей отримати державну чи регіональну підтримку на розвиток власної справи у 2021 році. 
Запрошуємо сільськогосподарських товаровиробників та жителів котрі бажають отримати інформацію про регіональні програми економічного і соціального розвитку, програми розвитку галузей сільськогосподарського виробництва та сільської місцевості.

 

30.06.2021

 

Оголошується конкурс по визначенню виконавця на надання послуг з вивезення побутових відходів  на території смт. Диканька. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://dykanka-gromada.gov.ua/docs/819927/

 

30.06.2021

Інформація про намір здійснити зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме послуги з вивезення твердих побутових відходів, захоронення твердих побутових відходів, вивезення рідких побутових відходів, які надаються Диканським комбінатом комунальних підприємств

 

Шановні споживачі!

        В зв’язку зі значними змінами в законодавчій базі України, на виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. №130, Диканський комбінат комунальних підприємств доводить до вашого відома про намір змінити діючий тариф на вивезення твердих побутових відходів (назва тарифу на даний момент) тарифом на послугу з поводження з побутовими відходами, яка включає в себе послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів та вивезення рідких побутових відходів.

      Діючий тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів (стара назва), що надається нашим підприємством, був затверджений рішенням Диканської селищної ради від 21.12.2018 року №12 і становить:

Вивезення ТПВ:

 • Населення – 76,30 грн./м ³
 • Бюджетні – 78,70 грн./м ³
 • Інші споживачі – 84,12 грн./м ³
 • для населення (багатоквартирних будинків) – 12,91 грн. на одну особу в місяць;
 • для населення (приватний сектор) – 13,23 грн. на одну особу в місяць.

Вивезення РПВ:

 • Населення – 85,98 грн./м ³
 • Бюджетні – 88,73 грн./м ³
 • Інші споживачі – 97,50 грн./м ³

  

         Даний тариф не переглядався вже більше двох років. За цей час значно збільшилась всі  складові. Основними причинами невідповідності фактичної собівартості діючого тарифу є підвищення рівня мінімальної заробітної плати (на 61%), а також збільшення сум загальновиробничих та адміністративних витрат.

Крім того, на законодавчому рівні були внесені зміни до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами». Розрахунок економічно-обґрунтованої планової собівартості послуг на вивезення, захоронення побутових відходів проведено у відповідності до даного Порядку, враховуючи внесені до нього зміни.

На підставі викладеного вище, проведено розрахунок планової собівартості послуг поводження з побутовими відходами на 2021 рік для забезпечення відшкодування економічно-обґрунтованих витрат підприємства та виділено такі види послуг:

1. Вивезення твердих побутових відходів 

2. Захоронення твердих побутових відходів 

3. Вивезення рідких побутовх відходів.

Прийняття тарифу на захоронення вводиться вперше та зумовлено низкою причин. 25 травня 2021 року рішенням Диканської селищної ради № 14 на баланс Диканського комбінату комунальних підприємств було передано сміттєзвалища, в наслідок цього нам потрібно привести діяльність підприємства до відповідності нормам законодавства, так я тепер нашим підприємством буде здійснюватися обслуговування сміттєзвалищ.

        Також Відповідно до Постанови КМ України від 27 березня 2019 року № 318 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» були внесені зміни до Постанови КМ України  від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», а саме був виключений пункт 34 Порядку, яким передбачалась диференціація категорій споживачів на 3 окремі групи (населення, бюджетні установи та інші споживачі). Наразі тарифи формуються єдині для всіх категорій споживачів.

До планових витрат кожного виду послуг поводження з побутовими відходами включається: прямі витрати (а саме матеріальні витрати, витрати на оплату праці, інші прямі витрати), загальновиробничі та адміністративні витрати.

Згідно поданих розрахунків тарифу вартість послуги з поводження з твердими побутовими відходами (вивезення) з розрахунку на одну людину в місяць буде становити:

 • для населення (багатоквартирних будинків) 18,78 грн. на одну особу в місяць. що на 45 % більше діючої ціни послуги для населення.
 • для населення (приватний сектор) 19,24 грн. на одну особу в місяць. що на 45 % більше діючої ціни послуги для населення.

Вартість послуги з поводження з твердими побутовими відходами (вивезення та захоронення) з розрахунку на одну людину в місяць буде становити:

 • для населення (багатоквартирних будинків) 26,40 грн. на одну особу в місяць.

(вивезення 18,78 грн.+7,62 грн. захоронення)

 • для населення (приватний сектор) 27,04 грн. на одну особу в місяць.

(вивезення 19,24 грн.+7,80 грн. захоронення)

Основними чинником, що вплинув на ріст собівартості послуг з поводженням з побутовими відходами є нововведений тариф на захоронення ТПВ.

Вартість послуги з поводження з твердими побутовими відходами (вивезення та захоронення)

Для всіх категорій споживачів:

 • Вивезення – 111,00 грн./ м ³
 •  Захоронення – 45 грн./ м ³

Самовивіз твердих побутових відходів на сміттєзвалища буде можливий тільки після придбання в касі Диканського комбінату комунальних підприємств талонів, вартість яких становитиме  відповідно 45 грн. за 1м ³.  

 Вартість послуги з поводження з рідкими побутовими відходами (вивезення)

 •  становитиме – 123,60 грн./ м ³

1 рейс автомобіля (5 м ³) – коштуватиме – 618,00 грн. (з ПДВ)

1 рейс автомобіля (3,75 м ³) – коштуватиме – 463,50 грн. (з ПДВ)

     

        Існуючі тарифи  на даний час не дозволяють підприємству повноцінно функціонувати, здійснювати оновлення матеріально-технічної бази, вчасно проводити платежі, сплачувати податки та виплачувати заробітну плату.

        Перегляд тарифів зумовлений змінами розрахункових показників, які безпосередньо впливають на розмір собівартості наданих послуг та не залежать від господарської діяльності виконавця цих послуг, фактичні витрати не покривають витрат, пов’язаних з наданням послуг, що призводить до збитковості підприємства:

- матеріальні витрати зросли за рахунок збільнення цін на спецодяг, запчастини, матеріали  та інші матеріальні ресурси;

- збільшилася мінімальна заробітна плата відповідно до Закону  України «Про державний бюджет на 2021рік»,з 1 січня 2021року її розмір становить 6000 грн./місяць та збільшився прожитковий мінімумум для працездатних осіб  з 01.01.2021р. - 2270 грн. на місяць. У діючоих тарифах фонд оплати праці розраховано виходячи із прожиткового мінімуму для працездатних осіб 1777 грн. та мінімальної заробітної плати 3723 грн./місяць. Заробітна плата врахована до тарифів в установленому порядку із забезпеченням прожиткового мінімуму для працездатних осіб та інших гарантій з оплати праці, передбачених законодавством, з урахуванням  галузевої угоди та колективного договору підприємства.

- пропорційно до росту рівня заробітної плати збільшились відрахування на єдиний соціальний внесок (22%).

Базовим періодом для планування виробничих витрат є 2020 рік.

 

РОЗРАХУНОК
Вартості вивезення 1 м ³ твердих побутових відходів по Диканському комбінату комунальних підприємств на 2021 рік.

 

 

ГРИВНІ

 

   ЗА  1М³

Виробнича собівартість

532737,82

73,68

I.Прямі матеріальні витрати                                                                          

359240,84

49,69

Паливно-мастильні матеріали                                     

104470,44

14,45

Запчастини, акумулятори                                                                  

18436,83

2,55

Заробітна плата                                                                                       

235481,89

32,57

Спец. одяг

851,68

0,12

II. Інші прямі  витрати                                                          

171608,98

23,73

Нарахування на зарплату                                                                            

51806,02

7,16

Амортизація

119802,96

16,57

III. Інші витрати                                                                                         

1888,00

0,26

Страхування                                                                        

1888,00

0,26

ЗАГАЛЬНОВИРОБНИЧІ ВИТРАТИ                                                               

55712,92

7,71

 АДМІНІСТРАТИВНІ ВИТРАТИ

80464,15

11,13

СОБІВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
 668914,89
92,52
ПДВ   20%
 133782,98
18,50
Всього собівартість послуги   1 м3
802697,87
111,02
Вартість послуги з ПДВ
 
111,00
       
                                                   

 

 

Планове вивезення твердих побутових відходів на 2021 рік - 7230   м ³

Багатоквартирні будинки  (на 1 мешканця) – 18,78 грн. в місяць

111,00*2,03/12=18,78 грн.

Одноквартирні будинки з присадибною  ділянкою (на 1 мешканця) – 19,24 грн. в місяць

111,00*2,08/12=19,24 грн.

 

 

Бюджетні та інші споживачі – 111,00 грн. за 1 м ³

 

 

     

 

 

 

 

 

 

КАЛЬКУЛЯЦІЯ РОЗРАХУНКУ

економічно обґрунтованих планованих витрат, які включаються до тарифів на послуги з захоронення твердих побутових відходів

2021 рік

Статті витрат

грн. на рік

за 1куб.м

1.Прямі матеріальні витрати, всього, у тому числі:

1257,33

0,09

витрати на матеріали (спец.одяг, миючі засоби)

1257,33

0,09

2. Прямі витрати з оплати праці, всього, у тому числі:

297578,79

36,10

основна заробітна плата

243917,04

17,14

Нарахування на заробітну плату

53661,75

3,77

3. Інші прямі витрати, всього, у тому числі:

216131,33

15,19

витрати на послуги по підгортанні звалища

106300,53

7,47

екологічний податок

65000,00

4,57

податок за землю (до кінця року)

 

2952,00

0,21

Амортизація

41878,80

2,94

5. Загальновиробничі та адміністративні витрати (5 % собівартості)

25748,37

1,81

Всього витрати операційної діяльності

540715,82

38,00

ПДВ (20%)

 

 

108143,16

7,60

СОБІВАРТІСТЬ

648858,99

45,60

Плановий обсяг  захоронення куб.м

14230

 

 

Плановий тариф на захоронення ТПВ за 1 м.куб

 

 

 

45,00

 

 

 

 

 

Багатоквартирні будинки  (на 1 мешканця) - 7,62 грн.

 

 

45*2,03/12=7,61 грн.

Одноквартирні будинки з присадибною  ділянкою (на 1 мешканця) - 7,80 грн.

 

 

 

 

45*2,08/12=7,80 грн.

Бюджетні та інші споживачі - 45,00 грн. за 1 м.куб.

Самовивіз на сміттезвалище - 45,00 грн. за 1 м.куб

               

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗРАХУНОК
 

Вартості перевезення 1 м ³ рідких побутових відходів автомобілем по Диканському комбінату комунальних підприємств на 2021 рік.

                                                                                                                                     грн.

 

За 1 рейс

( ємність 5 м ³)

За 1 м ³

ВИРОБНИЧА СОБІВАРТІСТЬ

391,41

 

Прямі матеріальні витрати                                                                          

231,79

 

1. паливно-мастильні матеріали                                     

97,59

 

2. запчастини                                                                     

8,64

 

3. заробітна плата                                                                                      

125,56

 

Інші прямі  витрати                                                           

158,82

 

1. нарахування на зарплату                                                                            

27,62

 

2. амортизація

131,20

 

Інші витрати                                                                                          

0,80

 

2.страхування водія і автомобіля                                                                        

0,80

 

 

 

 

Загальновиробничі витрати                                                                 

64,64

 

Адміністративні витрати

60,26

 

 

 

 

Собівартість послуги

516,31

 

ПДВ (20%)
103,26
 
СОБІВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ 1 РЕЙСУ
619,57
123,91
Вартість
 
123,60

1 рейс автомобіля (5 м ³) – коштуватиме – 618,00 грн. (з ПДВ)

1 рейс автомобіля (3,75 м ³) – коштуватиме – 463,50 грн. (з ПДВ)

Розрахунки тарифів виконані у відповідності з «Порядком формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», затвердженим Постановою КМ України» від 26.07.2006 р. №1010 зі змінами.

Діючі тарифи та тарифи, що пропонуються для введення:

 

Вивезення ТПВ

Захоронення ТПВ

Вивезення РПВ

Споживачі

Єдиний тариф

Єдиний тариф

Єдиний тариф

Всього собівартість послуг грн. /1м³

92,52

38,00

103,26

Рентабельність

0 %

0%

0%

Прибуток

0

0

0

Тариф 1м³ без ПДВ

92,52

38,00

103,26

ПДВ 20%

18,50

7,60

20,65

Собівартість  1 м³ з ПДВ

111,02

45,60

123,91

Плановий тариф 1 м³ з ПДВ

111,00

45,00

123,60

Діючий тариф (для населення) на даний час

76,30

Встановлюється вперше

85,98

Вартість на 1 мешканця в місяць (багатоквартирні)

Плановий - 18,78

7,62

 

 

Діючий – 12,91

Встановлюється вперше

 

Вартість на 1 мешканця в місяць (приватний сектор)

Плановий - 19,24

7,80

 

 

Діючий – 13,23

      Встановлюється вперше

 

% підвищення за 1 м³

45 %

Встановлюється вперше

44 %

 

Прибуток в тарифах не планується.

Приведення тарифів до економічно обгрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів послугами.

 

Надання послуг здійснюється відповідно погоджених графіків вивезення побутових відходів, укладених договорів та індивідуальних замовлень.

Нагадуємо, що населення з низьким рівнем доходів має право оформити субсидію, що зменшить навантаження на сімейний бюджет, також на дані послуги надаються пільги відповідним категоріям населення.

Матеріали з розрахунками нових тарифів надані на розгляд виконавчому комітету Диканської селищної ради.

Підвищення тарифу планується з 01 серпня 2021 року. 

Зауваження та пропозиції, щодо зміни тарифу приймаються у письмовій формі протягом 7 днів з дня оприлюднення цього оголошення за адресою: 38500, смт. Диканька, вул. Гоголя, 2.

 

09.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Пройшло перше засідання конкурсної комісіїї з проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти.Протокол засідання комісіїї

 

03.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу

 

Диканська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти сім’ї, молоді та спорту.

Вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду провідного спеціаліста відділу освіти сім’ї, молоді та спорту

Громадянство України, вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного або головного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом не менше 3 років.

За більш детальною інформацією звертатися до відділу організаційно-інформаційної роботи, документообігу та управління персоналом виконавчого комітету Диканської селищної ради.

 

 

25.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення громадських слухань

 

Виконавчий комітет Диканської селищної ради оголошує громадські слухання проєкту рішення Диканської селищної ради «Про затвердження Положення  про порядок розміщення  зовнішньої реклами на території  Диканської селищної ради» на 8 червня 2021 року о 10 год. в залі засідань Диканської селищної ради за адресою смт. Диканька, вул. Незалежності, 66.

Запрошуємо суб’єктів господарювання та жителів громади до участі в громадських слуханнях.

Більш детально з проєктом рішення можна ознайомитись за посиланням https://dykanka-gromada.gov.ua (в розділі «Регуляторна діяльність») та безпосередньо у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Диканської селищної ради за адресою смт. Диканька, вул. Незалежності, 66.

 

25.05.2021

 

ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення громадських слухань

 

Виконавчий комітет Диканської селищної ради оголошує громадські слухання проєкту рішення Диканської селищної ради «Про встановлення на території Диканської селищної ради місцевих податків та зборів» на 8 червня 2021 року о 10 год. в залі засідань Диканської селищної ради за адресою смт. Диканька, вул. Незалежності, 66.

Запрошуємо суб’єктів господарювання та жителів громади до участі в громадських слуханнях.

Більш детально з проєктом рішення можна ознайомитись за посиланням https://dykanka-gromada.gov.ua (в розділі «Регуляторна діяльність») та безпосередньо у фінансовому управлінні Диканської селищної ради за адресою смт. Диканька, вул. Незалежності, 66.

 

 

19.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту рішення Диканської селищної ради «Про затвердження Положення  про порядок розміщення  зовнішньої реклами на території  Диканської селищної ради» та аналізу  регуляторного впливу

 

           Диканська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Положення  про порядок розміщення  зовнішньої реклами на території  Диканської селищної ради» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проєкту рішення:  розміщення  у відповідності до Закону України «Про рекламу»,   зовнішньої реклами у населених пунктах  Диканської селищної ради.

Розробник проєкту рішення: відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Диканської селищної ради Диканської селищної ради.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту: 38500, смт. Диканька, вул. Незалежності, 133, телефон – 066-773-45-16, електронна адреса: dikmistarh.sr@gmail.com.

Спосіб оприлюднення проєкту рішення та аналізу регуляторного впливу(АРВ): проект рішення та АРВ будуть розміщені в мережі Інтернет на офіційному сайті Диканської селищної ради - https://dykanka-gromada.gov.ua (в розділі «Регуляторна діяльність») або з текстом даних документів можна ознайомитися безпосередньо у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Диканської селищної ради.

Строк, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження до проєкту рішення: один місяць з дня його оприлюднення (з 25 травня 2021 року до 17 год. 15 хв. 23 червня 2021 року).

Спосіб надання зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі на адресу розробника проєкту рішення.

 

19.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту рішення Диканської селищної ради «Про встановлення на території Диканської селищної ради місцевих  податків та зборів» та аналізу  регуляторного впливу 

Диканська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення на території Диканської селищної ради місцевих  податків та зборів» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проєкту рішення:  встановлення  у відповідності до Податкового кодексу України на території Диканської селищної ради ставок місцевих податків і зборів та затвердження положень про кожен з цих податків та зборів.

Розробник проєкту рішення: фінансове управління Диканської селищної ради, відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Диканської селищної ради, відділ економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Диканської селищної ради.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту: 38500, смт. Диканька, вул. Незалежності, 66, телефон – 066-676-77-60, 099-057-38-62, електронна адреса: 88.finotg@post.finpl.gov.ua.

Спосіб оприлюднення проєкту рішення та аналізу регуляторного впливу(АРВ): проект рішення та АРВ будуть розміщені в мережі Інтернет на офіційному сайті Диканської селищної ради - https://dykanka-gromada.gov.ua (в розділі «Регуляторна діяльність») або з текстом даних документів можна ознайомитися безпосередньо у фінансовому управлінні Диканської селищної ради.

Строк, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження до проєкту рішення: один місяць з дня його оприлюднення (з 25 травня 2021 року до 17 год. 15 хв. 23 червня 2021 року).

Спосіб надання зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі на адресу розробника проєкту рішення.

 

30.04.2021

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора Байрацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Наказ № 97 про проведення конкурсу на посаду директора Байрацької ЗОШ І-ІІ ст.

Наказ №107 про внесення змін до додатку 1 до наказу Відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради від 29.04.2021 року 97№

Оголошення

Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Диканської селищної ради

 

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора Балясненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Наказ №98 про проведення конкурсу на посаду директора Балясненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Наказ № 108 про внесення змін до додатку 1 до наказу Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради від 29.04.2021 року № 98

Оголошення

Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Диканської селищної ради

 

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Наказ №99 про проведення конкурсу на посаду директора Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Наказ №109 про внесення змін до додатку 1 до наказу Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради від 29.04.2021 року № 99

Оголошення

Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Диканської селищної ради

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Наказ №100 про проведення конкурсу на посаду директора Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Наказ №110 про внесення змін до додатку 1 до наказу Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради від 29.04.2021 року № 100

Оголошення

Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Диканської селищної ради

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора Опорного закладу «Стасівскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені

М. Башкирцевої Диканської селищної ради  Полтавського району Полтавської області»

Наказ № 101 про проведення конкурсу на посаду директора Стасівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Башкирцевої

Наказ №111 про внесення змін до додатку 1 до наказу Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради від 29.04.2021 року № 101

Оголошення

Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Диканської селищної ради

 

 

01.04.2021

 

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування»

 

Правові підстави проведення конкурсу: рішення Виконавчого комітету Диканської селищної ради від 19.03.2021 № 47 «Про проведення конкурсу на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування», рішення Виконавчого комітету Диканської селищної ради від 30.03.2021 № 65 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування», Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094.

Найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Диканська лікарня планового лікування».

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: Україна, 38500, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Медична, буд. 42.

Основні напрями діяльності закладу: Підприємство є багатопрофільним лікувальним закладом, що надає планову вторинну (спеціалізовану) — згідно напрямів, регламентованих ліцензією Міністерства охорони здоров’я України, медичну допомогу в умовах цілодобового стаціонару пацієнтам з гострими станами або загостренням хронічних захворювань, що потребують стаціонарного лікування та догляду.

Статут закладу: Статут Комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування» затверджено рішенням Диканської селищної ради від 05.02.2021 № 18.

Структура закладу:

Структурними підрозділами підприємства є:

 1. Адміністративно-управлінський персонал.
 2. Інформаційно-аналітичний відділ.
 3. Фінансово-економічний відділ.
 4. Стаціонарні відділення:

- Терапевтичне відділення;

- Хірургічне відділення з гінекологічними  ліжками;

- Інфекційне відділення;

- Анестезіологічна група з ліжками інтенсивної терапії;

- Приймальне відділення.

5. Поліклінічне відділення (в складі поліклініки наявні маніпуляційний кабінет, наявність вузьких спеціалістів для надання кваліфікованої медичної допомоги, жіноча консультація, протитуберкульозний кабінет, дермато-венерологічний кабінет, фізіотерапевтичне відділення, кабінет ЛФК).

6. Діагностичні служби:

- Клініко - діагностична лабораторія;

- Рентгенологічний кабінет;

- Кабінет УЗД;

- Кабінет функціональної діагностики.

7. Господарська служба:

- Харчоблок;

- Котельні;

- Дизельна;

- Гаражі та інші споруди.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу: заклад здійснює діяльність на основі фінансового плану.

Дата початку конкурсу: 02.04.2021

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 15.04.2021

Адреса приймання документів для участі у конкурсі: Україна, 38500, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, буд. 66.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: +380667669871; 21046503@mail.gov.ua.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094.

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

7) конкурсна пропозиція в паперовій та електронній формі згідно вимог;

8) довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Вимоги до претендента:

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров'я.

Відповідати кваліфікаційним вимогам: Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я". Стаж роботи на керівних посадах: - 5 років.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

- обсяг не більше 15 сторінок друкованого тексту;

- подається в паперовій та електронній формі;

- має містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються: план реформування закладу протягом одного року; заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції; пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу; пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Умови оплати праці керівника закладу: керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу, премії, надбавок, гарантійних і компенсаційних виплат, передбачених чинним законодавством та встановлених контрактом, що укладається згідно з Порядком укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 792.

Істотні умови контракту: визначені Типовою формою контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі казенного або комунального некомерційного підприємства затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 792.

Дата і місце проведення конкурсу: 19.04.2021, зала засідань Диканської селищної ради, адреса: Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, буд. 66.

 

Протокол засідання конкурсної комісії

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь