Зустріч з першим заступником голови Полтавської обласної ради
Зустріч
Разом з першим заступником голови Полтавської обласної ради Олександром Лемешком обговорили проблеми забезпечення ВПО, що перебувають на обліку в Диканській громаді.
![](/storage/news/galleries/787179dcf5bf60fa037974bb1b4f7648.jpg)
![](/storage/news/galleries/4bc29c8b2aff70032fee021f01673ebe.jpg)
Разом з першим заступником голови Полтавської обласної ради Олександром Лемешком обговорили проблеми забезпечення ВПО, що перебувають на обліку в Диканській громаді.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше