Видача гуманітарної допомоги

25.05.2022
Продовжуємо видавати продуктові набори для переселенців, які зареєстровані й проживають на території Диканської громади.
У п’ятницю, 27 травня, безкоштовно отримати пакунок зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Диканській територіальній громаді.
Набори видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту після 24 лютого 2022 року. Один набір – для однієї людини.
Які документи потрібні: документ, що посвідчує особу та довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Де отримати. Адреса:
• селище Диканька, вул. Незалежності, 117 Диканський міжшкільний навчально – виробничий комбінат (Учкомбінат);
• інформацію щодо видачі продуктових наборів в старостинських округах буде оприлюднено пізніше
Час роботи: 27 травня, 9:00-16:00.
Нагадаємо, одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.
Гуманітарна підтримка надана Міжнародним Благодійним Фондом "АІСМ Україна"