Видача гуманітарної допомоги

20.06.2022

Продовжуємо видавати продуктові набори для переселенців, які зареєстровані й проживають на території Диканської громади.

У вівторок, 21 червня, безкоштовно отримати пакунок зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Диканській територіальній громаді.

Набори видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту після 24 лютого 2022 року. Один набір – для однієї людини.

Які документи потрібні: документ, що посвідчує особу та довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Де отримати. Адреса:

• селище Диканька, вул. Незалежності, 117 Диканський міжшкільний навчально – виробничий комбінат (Учкомбінат);
  • інформацію щодо видачі продуктових наборів в старостинських округах буде оприлюднено пізніше

Час роботи: 21 червня, 9:00-16:00.

Нагадаємо, одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.