З Всесвітнім днем медичної сестри

Шановні наші медичні сестри!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом – Всесвітнім днем медичної сестри!

У всі часи зосередженням милосердя були жінки. Ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомагають здолати хвороби.

Від імені всієї громади, дякую Вам за благородну працю, за врятовані життя, за людяність і турботу про наше здоров’я за те, що ризикуючи власним здоров'ям, ви були на передовій боротьби з пандемією коронавірусу !

Нехай усе хороше, зроблене Вами з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

Всіх благ вам, миру, достатку, сімейного тепла і Божого благословення!