Важлива інформація
Шановні земляки!
В цей нелегкий час, коли кожен день лунають сирени, заради миру гинуть наші хлопці, коли нам всім надзвичайно необхідна згуртованість для допомоги військовим та людям, які знайшли прихисток в нашій мирній громаді, і у нас для цього є всі можливості, більшість депутатів затіяли власну «війну» та намагаються безпідставно залишити Диканську громаду без законно обраного голови, що призведе до дестабілізації та соціальної напруги в громаді.
Питання – для чого це все…???
(проведення чергової сесії селищної ради заплановано на 31 жовтня 2022 року на 10.00)
![](/storage/news/galleries/7f2f6eaa548d088adc58dc2f733ab74a.jpg)
![](/storage/news/galleries/7fa915f3049bdcc98561d6994340fc80.jpg)