Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів та непродовольчих товарів на території громади !

Держпродспоживслужба інформує
11.07.2022

За інформацією Полтавського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляємо:

  • про виявлення міграції первинних ароматичних амінів у кухонній посуді з Китаю (постачальник NINGBO FUTURE HOUSEWARE CO., LTD., China; виробник DAJAR Sp. zo.o., Poland; трейдер Dajai Home&Garden SRL, Romania), що експортувався до України (отримувач: ТОВ «ПОСУД-ТЕКСТИЛЬ БЦ», вул. Ярослава Мудрого, 4, м. Біла Церква, Київська область, 09100);
  • про виявлення оптичних підбілювачів в паперових соломинках, що експортувалося з Китаю (оптовий продавець: Metro AG, Germany) до України (отримувач: ТОВ «Metro Кеш енд Кері Україна», Харківське шосе 201-203, буд. літера «2 Б», м. Київ, 02121).

 

В разі виявлення даної продукції просимо інформувати Полтавське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою вул. Південна, 4, м. Полтава Полтавської області, 36004, телефон:  (0532) 57-18-67, e-mail: pl@polvet.gov.ua.

 

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше