ЦНАП Диканської селищної ради розпочав надання адміністративних послуг сервісного центру МВС

21.09.2022

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг» передбачено надання через центри надання адміністративних послуг ряду послуг, віднесених до компетенції сервісних центрів МВС.

В рамках підписання  23 лютого 2022 року узгодженого рішення про співпрацю між Диканською селищною радою та Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Полтавській області ( філія ГСЦ МВС ) №5341 ( с. Розсошенці ) – Центр надання адміністративних послуг Диканської селищної ради запроваджує надання нових адміністративних послуг, а саме:

1.Перереєстрація транспортних засобів усіх категорій після установлення газобалонного обладнання з видачею свідоцтва про реєстрацію.

2.Перереєстрація транспортних засобів усіх категорій у зв’язку із зміною  адреси юридичних осіб, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів.

Послуги надаються Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Полтавській області ( філія ГСЦ МВС ) №5341 ( с. Розсошенці ), який знаходиться за адресою Полтавська область, Полтавський р-н., с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 2В.

!!!Документи для отримання вищевказаних послуг можна подати в Центрі надання адміністративних послуг Диканської селищної ради за адресою смт. Диканька, вул. Незалежності 133. Телефон для довідок (05351)9-26-03!!!

Планується в подальшому,  розширювати перелік послуг, що надаватимуться  Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Полтавській області ( філія ГСЦ МВС ) №5341 ( с. Розсошенці ) через Центр надання адміністративних послуг Диканської селищної ради.

Про запровадження нових послуг буде повідомлено додатково.