Шановні батьки дітей, які переїхали до Диканської територіальної громади внаслідок збройної агресії російської федерації!

Шановні батьки дітей, які переїхали до Диканської територіальної громади

внаслідок збройної агресії російської федерації!

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради запрошує Ваших дітей долучитися до освітнього процесу у наші заклади освіти. Навіть, якщо Ви втратили документи і не маєте довідки ВПО  в Україні обов'язковою є повна загальна середня освіта (Конституція України, статті 53). Будемо раді бачити Вас у рядах наших учнів.

Адреси так контакти закладів освіти Диканської ТГ