Що до роботи Диканського відділу реєстрації актів цивільного стану у Полтавському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

24.04.2023

Наказом Міністерства юстиції України №812/5 від 01.03.2023 року «Про відділи державної реєстрації актів цивільного стану у Полтавській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції» Диканський відділ реєстрації актів цивільного стану у Полтавському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції реорганізовано шляхом приєднання до Полтавського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Полтавському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції.

В зв’язку з чим Диканський відділ реєстрації актів цивільного стану у Полтавському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції припиняє свою діяльність з 12 травня 2023 року, а прийом громадян даний відділ припиняє з 01 травня 2023 року.

По питаннях проведення державної реєстрації актів цивільного стану з (реєстрації смерті, народження, реєстрації шлюбу і т.д.) з 01 травня 2023 року громадяни Диканської територіальної громади можуть звертатись до  Полтавського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Полтавському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції за адресою:

36039, м. Полтава,

вул. Ватутіна, 29,

тел.: (0532) 52-24-30

Електронна адреса: infodracs@pl.pl.minjust.gov.ua

Найближчим часом питання надання адміністративних послуг у Диканській територіальній громаді буде вирішено, і послуги по питаннях проведення державної реєстрації актів цивільного стану (реєстрація смерті, народження, шлюбу) будуть надаватись у селищі Диканька, інші послуги будуть надаватися лише у Полтавському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Полтавському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції за адресою:

36039, м. Полтава,

вул. Ватутіна, 29,