Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Розвиток та пристосування громадських організацій до роботи в кризових умовах

Анонс
13.04.2023

Запрошуємо представників та представниць територіальної громади до участі в онлайн конференції на тему: «Розвиток та пристосування громадських організацій до роботи в кризових умовах».

 

Захід відбуватиметься 18 квітня з 11 по 13 годину на платформі Zoom.

 

Під час заходу йтиметься про виклики та умови, в яких нині доводиться працювати громадським організаціям та ініціативним групам, та про те, як пристосовуватися до цих умов і діяти максимально ефективно з користю для організації і для громади.

 

Для участі у конференції просимо зареєструватись до 16:00 години 17 квітня 2023 року за посиланням https://forms.gle/yBrAEcpB4y5S2HNz6

 

Після реєстрації буде надіслано програму та посилання, за яким зможете перейти на конференцію Zoom.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся до Галини Сегеди, +380977052366, +380632885982, halyna.seheda@gmail.com

 

Захід відбуватиметься в рамках грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше