Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Програма «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні»

Інформація
30.08.2023

Ти представник/-ця активної молоді Полтавської, Дніпропетровської чи Донецької області? Цікавишся принципами гендерної рівності задля розширення прав та можливостей жінок та чоловіків та хочеш їх просувати? Прагнеш стати частиною позитивних змін у своїй громаді?

📣 Тоді долучайся до програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», що реалізується ООН Жінки у партнерстві ГО “Інтерньюз-Україна”!

У рамках програми буде створена платформа для навчання та обміну, яка посилить спроможність громад ефективно запобігати та протидіяти домашньому та  гендерно зумовленому насильству, просувати ідеї рівності жінок та чоловіків.

Учасники та учасниці зможуть відвідати тренінги та воркшопи, взяти участь у круглих столах з місцевою владою, активістками  й активістами, співпрацювати з місцевими та національними ЗМІ, а також отримати експертну підтримку для запуску власних ініціатив.

Чекаємо на твою заявку, якщо ти:

🔸 проактивний/-а хлопець чи дівчина віком від 18 до 35 років;

🔸 проживаєш (або переїхав/ла) у  Полтавській, Дніпропетровській чи Донецькій області;

🔸 прагнеш зробити свою громаду безпечнішим місцем для всіх мешканок та мешканців.

📆 Дедлайн подачі заявок:  31 серпня 2023 року, 18:00.

Заповнюй форму вже сьогодні https://forms.gle/Lqb3FoWGU3XNLRDX8 

 

Проєкт  «EU4Recovery –Розширення  можливостей  громад  в  Україні»  (EU4Recovery) впроваджує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні із залученням Фонду ООН у галузінародонаселення (UNFPA) та Структури ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки) за фінансової підтримки Європейського Союзу

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше