ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ФОРМУВАННЮ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ДИКАНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

03.04.2024

25 травня 2024 року о 10.00 в приміщенні ЦНАП по вул. Незалежності,133 в                 смт. Диканька відбудуться установчі збори по формуванню складу Молодіжної ради при Диканській селищній раді.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву за формою згідно з додатком  та біографічну довідку із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи/навчання, контактної інформації.

Заяви для участі в установчих зборах приймаються до 06 травня 2024 року у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради за адресою:                              вул. Незалежності, 117 смт. Диканька.

Склад

ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування

молодіжної ради при Диканській селищній раді

Богачова Наталія Василівна – відповідальна особа( тел. (05351) 9-74-60, ел. пошта dicrn@ukr.net)

Пилипенко Дарія Сергіївна

Гринь Андрій Сергійович

Вовк Євгенія Олександрівна

Білоцерковський Віталій Борисович

Романинець Максим Юрійович

Верхоламов Денис Олександрович

Диканській селищній раді

(прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) в
родовому відмінку кандидата до складу Молодіжної ради)
                           (номер контактного телефону)
                              (адреса електронної пошти)

про участь в установчих зборах

Прошу допустити _____________________________________________________________________
                                                                    (прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) делегованої особи,
_____________________________________________________________________________________
                                                                                 найменування посади (за наявності)
до участі у відборі до складу Молодіжної ради при Диканській селищній раді
з метою _____________________________________________________________________________.

До заяви додаються:

рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є висунутим кандидатом для обрання до складу молодіжної ради (у разі делегування представника від інституту громадянського суспільства);

біографічна довідка делегованого представника;

Шляхом підписання цієї заяви я:

- підтверджую, що всі відомості, що містяться в цій заяві та поданих мною документах, є достовірними;

- надаю згоду на перевірку всіх поданих мною документів щодо достовірності;

-у разі успішного проходження відбору надаю згоду на оприлюднення інформації про мене щодо обрання до складу молодіжної ради, зокрема мого прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), організації (установи, органу), яку представляю, посади.

___ ____________ 20__ р.         __________________     ___________________________________

(підпис)                                (прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності)