Оголошення про прийом документів на заміщення вакантної посади - реєстратора Центру надання адміністративних послуг

Вакансія
08.06.2023

Диканська селищна рада   оголошує прийом документів на заміщення вакантної посади :

• реєстратора Центру надання адміністративних послуг Диканської селищної ради, віддалене робоче місце якого знаходиться в Андріївському старостинському окрузі. Вимоги до кандидатів: закінчена вища освіта за спеціальністю правознавство, наявність стажу роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора не менше одного року.

Документи приймаються протягом місяця з дати публікації оголошення.  Довідки за тел. 9-75-76.