Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оголошення про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Диканської селищної ради.

Оголошення
10.11.2023

Виконавчий комітет Диканської селищної ради повідомляє про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Диканської селищної ради.

Проект розробляється на виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 947 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами».

Місцевий план управління відходами - документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території селищної ради з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.

      Інформуємо, про утворення робочої групи з розробки місцевого плану управління відходами Диканської селищної ради.

      Пропозиції щодо включення кандидатур до складу робочої групи від вчених, науковців, фахівців, представників громадськості, фізичних осіб – підприємців, підприємства, установи та організації прохання надсилати на адресу Диканської селищної ради: 38500, Полтавська область, Полтавський район, смт. Диканька, вул. Незалежності, буд. 133  електронна пошта: dykanka.rada@gmail.com

Строки подання заявок: до 30 листопада 2023 року.

Строки і форма подання пропозицій до проекту місцевого плану: пропозиції приймаються до 10 грудня 2023 року у письмовому виді з обґрунтуванням.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше