Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави

УВАГА
06.07.2022

Витяг із рішення №19 Ради оборони Полтавської області від 30 червня 2022 року «Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави»

1. Заборонити на території Полтавської області продаж і використання салютів, фейерверків, петард та інших піротехнічних засобів на період дії воєнного стану.

2. Заборонити рух транспортних засобів на території Полтавської області, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи без шумопоглинача.

4.3 Здійснювати лов риби (добування біоресурсів) виключно в світлу пору доби, з урахуванням заборони на любительський вилов риби, біоресурсів зплавзасобів та дозволити здійснювати любительську риболовлю, виключно в межах населених пунктів.

 

Голова Ради оборони Полтавської

області - начальник обласної                                                             Дмитро ЛУНІН

військової адміністрації

 

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше