Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Місто Героїв Охтирка. Тут народжується супротив

#МістоГероїв
26.03.2023
Охтирка – #МістоГероїв, яке стало захисним щитом для Полтавщини від російської навали.
Із перших днів повномасштабного вторгнення воно зазнавало ворожих ударів. Російські літаки скидали авіабомби на житлові будинки. Військова техніка зухвало пересувалася вулицями, щоб залякати місцевих людей. Проте місто не скорилося окупантам. Сміливі й мужні українці вкотре дали гідну відсіч ворогу.
У найскладніші часи Полтавщина підставила плече Охтирці. Наша область прихистила тисячі людей, які рятувалися від війни. Ми відправили тонни гуманітарної допомоги для тих, хто вирішив залишитися в місті. Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала дійсно народною.
Звільнення півночі та стійкість України були забезпечені зокрема завдяки багатьом звичайним людям, які допомагали Силам оборони та безпеки.
Місто Героїв Охтирка. Тут народжується спротив!
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше