Виїзний прийом громадян представниками благодійного фонду «Карітас Полтава»

Олександр Володимирович Ворона, [27.06.2022 12:51]
[Переслано от Дарья Дарья]
ВАЖЛИВО!!!
До уваги внутрішньо переміщених осіб 29 червня 2022 року з 9.00 год. у приміщені Територіального центру соціального обслуговування Диканської селищної ради за адресою: смт. Диканська, вул. Чернишевського, 10 буде здійснюватися виїзний прийом громадян представниками благодійного фонду «Карітас Полтава» в рамка програми «Людська гідність» екстрена грошова допомога для вимушених переселенців (для переселених осіб).
Право на участь у програмі мають особи, які вимушено переселені з міст окупації або бойових дій, втратили джерело доходу та потребують фінансової (грошової) підтримки, щоб задовільнити свої первинні потреби, а також відповідати одному або кількох із наступних критеріїв вразливості:
- особи з інвалідністю;
- самотні люди похилого віку (60 років і старше);
- багатодітні сім’ї ( 3 дитини і більше);
- одинокі батьки/опікуни (проживають разом з дітьми;
- вагітні/годуючі матері (діти до 2-х років);
- важкохворі.
При собі мати такий пакет документів:
- IBAN своєї банківської карти (довідка з повними реквізитами банківського рахунку чи карти);
- паспорт;
- картку платника податків (ідентифікаційний код);
- довідка про реєстрацію ВПО;
- свідоцтво про народження дитини;
- посвідчення особи з інвалідністю;
- виписка про захворювання;
- та документи на членів родини.
Якщо виникли запитання телефонуйте за номером телефону 9-74-47.