Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інтенсив «Експорт для виробників Полтавщини»

Анонс
11.04.2023

22 та 23 квітня в полтавському центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес відбудеться інтенсив «Експорт для виробників Полтавщини». Організатори заходу: Дія.Бізнес та Міжнародна організація з міграції.

 

Ця подія — для виробників крафтової продукції з Полтавської області. На учасників чекає 16 годин навчання з топспікерами України. Це 8 освітніх модулів, що включають все необхідне про експорт: від підготовки до першого постачання.

 

Виробники дізнаються про нові ринки, логістику, документообіг, фінанси та багато іншого. Два дні повного занурення у світ експорту та безліч корисних знайомств все, що потрібно, щоб почати експортувати.

Програма інтенсиву:

  1. Підготовка до експорту: перші кроки.
  2. Стратегія та моделі виходу на експортний ринок.
  3. Використання маркетплейсів в експортній діяльності.
  4. Оцінка відповідності продукції для експорту.
  5. Юридичні аспекти експорту.
  6. Логістика і митне оформлення товарів.
  7. Фінансові аспекти експорту.
  8. Маркетингові онлайн-інструменти для експортерів.

Для кого ця подія?
Долучитися до інтенсиву зможуть 50 виробників крафтової продукції, які працюють у Полтавській області і які хочуть розширити географію продажів на закордонні ринки. Це можуть бути ФОПи, власники та керівники малого та середнього бізнесу, менеджери з розвитку бізнесу та спеціалісти з експорту. 


Які умови?
Участь в інтенсиві є безоплатною. Організатори забезпечують учасників житлом та харчуванням. Долучитися до події зможуть 50 крафтовиків, що відповідатимуть вимогам до їхнього виробництва та продукції. 

 

Як долучитися?
Аби взяти участь у конкурсному відборі треба заповнити коротку анкету про себе та свій бізнес - https://forms.gle/Qk6zNf1J9qfyVZnk7

 

Дедлайн — 13 квітня. А до 17 квітня кожен зареєстрований отримає лист про підтвердження або відмову в участі. 

 

Допоможемо разом локальному бізнесу вийти на міжнародний ринок та почати експортувати свої товари.


Захід реалізується в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» (грудень 2021 року травень 2024 року), що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше