Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Фізична особа через Електронний кабінет може самостійно отримати відомості про суми та джерела виплачених їй доходів та утриманих податків

Податкова інформує
12.01.2023

Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області звертає увагу, що фізичній особі, яка має кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП), для направлення запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (F1301803) (далі – Запит) через меню "ЕК для громадян" Електронного кабінету необхідно здійснити декілька кроків:

  1. Увійти до Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.

При цьому доступ до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, або через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID). Запит формується фізичними особами-платниками податків з використанням КЕП фізичної особи, отриманого у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

  1. Обрати меню "ЕК для громадян", розділ "Запит про суми виплачених доходів" та натиснути кнопку "Створити".
  2. У запропонованій формі Запиту персональні дані підтягуються автоматично, але їх потрібно перевірити, та у разі наявності в таких даних помилок – виправити їх.
  3. Вказати реквізити паспортного документа та зазначити період за який необхідна інформація.
  4. Після того, як всі дані внесено, зберігаємо Запит.
  5. Виділити створений Запит, натиснути кнопку "Підписати" та підписати за допомогою КЕП.
  6. Ще раз виділити Запит та натиснути кнопку "Відправити".

Слід зазначити, що переглянути відправлений Запит можливо у вкладці "Вихідні документи" меню "Вхідні/вихідні документи" та відповідь на нього за формою F1401803 "Вiдомостi з Державного реєстру фiзичних осiб – платникiв податкiв про суми виплачених доходiв та утриманих податкiв вiдповiдь на запит у електронному виглядi" – у вкладці "Вхідні" меню Вхідні/вихідні документи".

Середня тривалість обробки Запиту складає близько 30 хвилин.

При цьому Запит може бути сформований починаючи з I кварталу 1998 року за будь-які п'ять років (запит формується поквартально, тому загальна кількість кварталів, яка вказується в запиті, не повинна перевищувати 20 кварталів).

Інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів після його закінчення.

 

Начальник Диканської ДПІ

ГУ ДПС у Полтавській області                                                      Ольга СЕЛЕЦЬКА

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше