21.12.2023

22 грудня 2023 року відбудеться онлайн-захід, під час якого будуть презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Полтавській області».

Захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Прохання до  жителв громади, громадських активістів та представників громадських об’єднань долучитися до заходу.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Активність

Вітальне слово

Олександр Вознюк, Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів»

Ганна Борова, Радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

14:20 14:50

Презентація напрацювань проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

1. Рекомендації для органів місцевого самоврядування

2. Рекомендації для НУО, груп активних громадян, активних громадян

Дмитро Посунько, юрист проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

14:5015:10

Успішні кейси залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень у Полтавській області

15:1015:25

Запитання-відповіді

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:

Час початку заходу: 14:00

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

Код доступу: 210416

Під час авторизації у ZOOM у полі «Your name» обов’язково зазначте Прізвище (повністю) та Ім’я, а також скорочену назву ОМС або громадського об’єднання, яке ви представляєте.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.