Допомога від стратегічного партнера Проєкту USAID

28.10.2022
Диканська громада отримала від нашого постійного стратегічного партнера Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») - набір гідравлічних інструментів рятувальника, верстати для різання та 10 утеплених наметів для удосконалення системи цивільного захисту.
Це обладнання дозволить підвищити спроможність громади в налагодженні безпеки мешканців та належного реагування на загрози воєнного, природнього чи техногенного характеру.
Висловлюємо свою щиру повагу та вдячність HOVERLA / проєкт USAID в Україні за партнерство та підтримку України в цей непростий час.