Допомога від стратегічного партнера Проєкту USAID
Інформація
Диканська громада отримала від нашого постійного стратегічного партнера Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») - набір гідравлічних інструментів рятувальника, верстати для різання та 10 утеплених наметів для удосконалення системи цивільного захисту.
Це обладнання дозволить підвищити спроможність громади в налагодженні безпеки мешканців та належного реагування на загрози воєнного, природнього чи техногенного характеру.
Висловлюємо свою щиру повагу та вдячність HOVERLA / проєкт USAID в Україні за партнерство та підтримку України в цей непростий час.
![](/storage/news/galleries/83c70f51b0fe455dd4ddf102cb12b9be.jpg)
![](/storage/news/galleries/f7d0541a8b6b0300d5573d6047a4fde2.jpg)
![](/storage/news/galleries/d799429f39291e61278b9e3d68f3e030.jpg)
![](/storage/news/galleries/dc9571722d3c8acf4b14934a14683a37.jpg)