Добровільний пожежний рух в Україні набирає обертів
Добровільний пожежний рух в Україні набирає обертів. З початку повномасштабного вторгнення держави-агресора, цивільний захист став пріоритетним напрямком розвитку для великої кількості українських громад. Інформуємо про створення виконавчим комітетом Диканської селищної ради Диканської добровільної пожежної охорони (ДПО). З 11 по 19 січня 2023 року члени даного формування пройшли навчання з метою отримання необхідних знань та навичок. Враховуючи, що Диканська селищна рада входить до переліку громад-партнерок Проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні, оплата за навчання здійснювалась за рахунок міжнародної допомоги.
Окрім підрозділу ДПО на території Диканської громади передбачається створення підрозділу місцевої пожежної охорони (МПО). Бажаючі долучитись до участі в роботі вказаних підрозділів можуть звертатись до Диканської селищної ради або за телефоном.
![](/storage/news/galleries/dcdaeb4e40abef8679bdaf9821d101c0.jpg)
![](/storage/news/galleries/10cfa4972f1b5b20adefbf9d78aea4a1.jpg)
![](/storage/news/galleries/53f6e7296ee7b13e51c408ff60b58ad5.jpg)