До уваги жителів Диканської громади

11.10.2022

У середу, 12 жовтня, о 10:00 годині в парку ім.М.В.Гоголя буде працювати виїзний мобільний консультаційний пункт у рамках проекту "Забезпечення комплексного реагування щодо захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатаціі чи гендерно-зумовленого насильства, найбільш уразливих ВПО та населення, постраждалого від конфлікту у Полтавській області". До заходу залучені фахівці різних структур, до функціоналу яких входить питання протидіі торгівлі людьми, експлуатаціі та гендерно-зумовленому (домашньому) насильству. Учасники заходу матимуть змогу пройти онлайн-квест із безпечного працевлаштування та отримати цікаву винагороду. Запрошуємо всіх охочих!