Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про дистанційне формування сертифікатів електронної печатки для ПРРО

Податкова інформує
05.09.2022

Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що у них є можливість дистанційного формування сертифікатів печатки для програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО).

Так, у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) функціонує онлайн сервіс «Дистанційне формування сертифікатів для програмних РРО (юр. особи)», який полягає у формуванні нового кваліфікованого сертифіката для заявника, який є власником чинного кваліфікованого сертифіката сформованого Надавачем.

Скористатися даною послугою зможуть лише ті користувачі (представники юридичної особи), які мають:

чинні сертифікати;

особистий ключ доступний лише користувачу та не скомпрометований.

Формування кваліфікованого сертифіката електронної печатки для ПРРО передбачає формування нового сертифіката на строк до 2 років.

Таке формування виконується виключно на підставі відповідної електронної заявки, яка містить запит на формування кваліфікованого сертифіката електронної печатки для ПРРО і підписана кваліфікованим електронним підписом, що відповідає чинному кваліфікованому сертифікату користувача (представника юридичної особи).

Як згенерувати запити на отримання сертифікатів кваліфікованого електронного підпису (EU.p10) та протоколу розподілу ключів (EU-KEP.p10) для особистого ключа РРО за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» наведено у Настанові користувача «ІІТ Користувач ЦСК-1» (зокрема, п.п. 5.1 п. 5), яка розміщена на офіційному інформаційному ресурсі Надавача (http://acskidd.gov.ua) за посиланням: Головна/«Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО»/«Програмне забезпечення»/«Засіб кваліфікованого електронного підпису чи печатки – «ІІТ Користувач ЦСК-1»/«Настанова користувача «ІІТ Користувач ЦСК-1.3.1».

З покроковою інструкцією щодо дистанційного формування сертифікатів для ПРРО можна ознайомитися на ресурсі Надавача обравши категорію «електронна печатка для РРО (Юридична особа)» у рубриці «Отримання ЕДП» розділу «Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО».

 

Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше