Новини Диканської громади

12 Липня, 2021 р., 11:33
До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

12 Липня, 2021 р., 11:17
Передача державних земель у власність громад – процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл.
12 Липня, 2021 р., 11:08
Відкриття ринку земель: чого очікувати українцям
10 Липня, 2021 р., 10:53
8 липня 2021 року на базі підприємства ТОВ «УКРОЛІЯ», яке знаходиться на території Диканської громади, відбувся 53 Регіональний Форум «Органічна Україна 2021.Полтава», в роботі якого взяли участь представники Диканської селищної ради.

05 Липня, 2021 р., 14:01
Повідомляємо Вам, що на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://torgy.land.gov.ua/auction розміщено оголошення про проведення, 06 серпня 2021 року, земельних торгів (аукціону № 35036) з продажу права оренди земельних ділянок:
05 Липня, 2021 р., 09:32
Диканська селищна рада брала участь у відбірному конкурсі проєкту «Діємо для здоров’я», де з поміж 180 учасників, пройшовши два етапи відбору, отримала перемогу та виборола можливість участі в проєкті, який впроваджено Консалтинговою групою GFA у співпраці з Університетськими клініками Женеви, Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ), Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та агенцією Be-it Health & Social Impact за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).
02 Липня, 2021 р., 17:35
2 липня 2021 року були проведені роботи по розчищенню русла річки Ворскла біля мосту в селі Михайлівка нашої громади.