Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

28 березня – візит Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» до Диканської громади

Інформація
23.03.2023

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» протягом 20 березня ‒ 3 квітня відвідає Полтавську область для участі громадськості у процесах прийняття рішень органами місцевого самоврядування. В рамках візиту планується відвідати 5 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Полтавській області: Диканську, Лубенську, Миргородську, Оржицьку, Сенчанську.
Дослідження буде проходити шляхом проведення консультативно-презентаційних зустрічей з мешканцями громад, особами з інвалідністю, представниками громадських об’єднань осіб з інвалідністю, ВПО та представниками місцевих органів влади.
В ході дослідження планується провести опитування мешканців громад, органів місцевої влади та місцевих інститутів громадянського суспільства щодо залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень, за результатами якого буде здійснено аналіз отриманої інформації, виявлення проблемних питань і винайдення шляхів їх врегулювання.
Якщо ви мешканець вищезазначених громад запрошуємо Вас долучитися до участі в заходах в межах проєкту (адвокаційний захід та фокус-групові дослідження), які відбудуться:
28 березня 2023 року - фокус -групове дослідження в Диканській громаді Полтавської області
Посилання на анкету для попередньої реєстрації для участі в заходах:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQYOR3FbYEaqgM9auGjZE7i94F8UvOaXgPWntb4XUckVE7Xg/viewform

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше