Про місцевий ринок праці

Дата: 17.11.2021 16:31

Служба зайнятості інформує

Про місцевий ринок праці

Послугами районної служби зайнятості протягом 10 місяців 2021 року скористалися  1260 громадян, які шукали роботу, з них 1132 громадян мали статус безробітного.

Станом на 1 листопада 2021 року на обліку в районній службі зайнятості перебували 267 безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 244 особи. Показники минулого року - 365 та 337осіб відповідно.

За сприяння районної служби зайнятості за 10 місяців 2021 року працевлаштовані  532 особи, зокрема 487осіб - з числа зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування безробітних складає 43,0%.

Протягом 10 місяців 2021року 112 осіб з числа безробітних було залучено до участі в громадських роботах в Диканській селищній раді . Використано при цьому  коштів з місцевого бюджету 790,6тис. грн., коштів Фонду ЗДССВБ використано 16,2 тис грн.

Для забезпечення відповідності професійно - кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості 102 безробітних проходили професійне навчання, всі  працевлаштовані після закінчення профнавчання .

За цей період від  120  роботодавців надійшло 578 пропозицій роботи. Середній розмір оплати праці, запропонований працедавцями – 6943грн.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, електромонтерів, слюсарів, працівників сфери торгівлі та послуг .