Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Стратегія розвитку Диканської селищної територіальної громади до 2027 року»

Дата: 12.11.2021 15:48

Відповідно до статті 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою визначення обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, яка включається до звіту про СЕО, та необхідності здійснення СЕО замовник подає заяву про визначення обсягу СЕО до місцевих органів управління. Визначення обсягу СЕО дозволяє сфокусувати звіт на важливих питаннях охорони довкілля, у тому числі для здоров’я населення, для громадськості та зацікавлених сторін.

Заява та проєкт документу державного планування «Стратегія розвитку Диканської селищної територіальної громади до 2027 року» розміщено за посиланням