“Громада сприятлива для бізнесу”

Дата: 20.09.2021 14:45

В рамках реалізації проєкту "#Dykanka_FORBIZ" запрошуємо представників малого та середнього підприємництва Диканської громади до участі в стратегічних зустрічах на тему “Громада сприятлива для бізнесу” за участі представників місцевого самоврядування, перевіряючих та контролюючих структур, що працюють на території громади.
Мета заходу – оцінити основні проблеми, що заважають розвитку підприємництва в Диканській громаді та спільно визначити завдання та кроки щодо їх вирішення.
Заходи відбудуться  22 - 24.09.2021 року в приміщенні Диканської селищної ради (зал засідань). Реєстрація з 13.50, початок об 14.00.
Заходи відбуваються в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом Kyiv Dialogue за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
На Полтавщині проєкт реалізується спільно з Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування Асоціація відкритих міст.