Всесвітній день прибирання вже за 2 дні. Приєднуйся!

Дата: 16.09.2021 16:21

18 вересня 2021 року Диканська громада разом з мільйонами активістів України та 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Мета очистити планету від сміття, формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та зменшити негативний вплив людини на навколишнє середовище.

Долучайтесь 18 вересня о 10:00 до Всесвітнього дня прибирання на рекомендованих, індивідуальних та центральних локаціях. Беріть з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запрошуйте родину та друзів.

Важливо в населених пунктах або районах де погодні умови стануть на заваді (у разі зливи, буревію) акцію буде перенесено на суботу 25 вересня 2021 року о 10:00.

Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака, або повідомити старосту Вашого населеного пункту, чи відповідно в смт.Диканька - Диканський ККП (тел.гарячої лінії 0667612777)

Зробимо Диканщину чистою разом!