Конференція педагогічних працівників Диканської територіальної громади

Дата: 31.08.2021 14:43

30 серпня 2021 року в залі засідань Диканської селищної ради відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Диканської територіальної громади за участю селищного голови Сергія Давиденка, секретаря селищної ради Олександра Олійника, головного спеціаліста відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Андрія Півняка,  начальника та фахівців відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради, керівників комунальних установ, директорів закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи, відповідальних за харчування у закладах освіти. Сергій Давиденко привітав всіх учасників конференції з початком нового навчально року, провів аналіз щодо виділених коштів для забезпечення закладів освіти та наголосив про важливість підготовки до опалювального сезону. Також були обговорені підсумки попереднього навчального року та окреслені завдання на новий 2021-2022 навчальний рік. Кращі працівники освіти Диканської громади були нагороджені грамотами.