До уваги бджолярів та суб’єктів господарювання громади !

Дата: 08.07.2021 11:38

За інформацією державного підприємства «Агенція місцевих доріг  Полтавської області» ним, в смузі відводу та укосах автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1705071 Диканька-Решетилівка (за межами населених пунктів) в залежності від погодних умов (в першу чергу за відсутністю опадів) будуть вноситься гербіциди для покращення експлуатаційного стану автодороги.

З метою небажаного контактування населення громади із обробленими ділянками доріг та запобігання отруєнню бджіл попереджаємо, що техніка підприємства буде проводити обробіток після 18.00 орієнтовно з 10 липня та рухатиметься з боку населених пунктів Надежда-Діброва-Балясне в бік Диканьки близько 10 км щодня.

Більш детальну інформацію можна отримати в групі «Пасічники Диканщини» та у старост Дібрівського, Андріївського, Балясненського старостату.

Viber-«Пасічники Диканщини»