Готуємося до голосування за ініціативи мешканців

Дата: 25.06.2021 14:40

24 червня 2021 року відбулося представлення та розгляд 17 проєктів жителів громади членам Експертної групи Диканської селищної ради.

В категорії «Проєкти малих населених пунктів Диканщини» подано:

1. Клас під відкритим небом (с. Діброва) (автор – Шлапак Ольга)

2. Встановлення дитячого спортивного майданчика (с. Василівка) (автор – Попадинець Євгенія)

3. Придбання та встановлення зупинок шкільного автобусу та громадського транспорту в селі Ландарі (автор – Дідус Леся)

4. Встановлення альтанки на оглядовому майданчику в с. Чернечий Яр (автор – Дейнека Віталій)

5. Спорт – це життя, а життя – це рух (с. Байрак) (автор – Туркот Світлана)

6. Творчий проєкт «Точка росту» (с. Надежда) (автор – Широбокова Марина)

7. Електроскутер для фельдшера Ландарівського ФАПу Диканського ЦПМСД (автор – Задорожня Наталія)

В категорії «Проєкти середніх населених пунктів Диканщини» подано:

1. Дитячий ігровий майданчик с. Балясне (автор – Марченко Ілона)

2. Створення зеленого класу, збереження віковічного дерева – ясена звичайного (с. Великі Будища) (автор – Жовновата Ляся)

3. IT – канікули для цікавого дозвілля школяра (с. Водяна Балка) (автор – Шабельник Оксана)

4. Вуличні тренажери для жителів села Стасі (автор – Даценко Олена)

В категорії «Проєкти селища Диканька» подано:

1. «Здоров’я дітей – турбота дорослих» оновлення дитячого майданчика в смт. Диканька (автор – Онищенко Євген)

2. Сучасний громадський простір – розквіт Диканьки! (автор – Томахіна Лілія)

3. Відкритий молодіжний простір «Яблуко» - територія розвитку молоді селища Диканька (автор – Трутень Яна)

4. Майданчик «Compass» - нове життя старого парку (автор – Журов Максим)

5. Молодіжний простір «Покоління Z» (автор - Кучеряєва Наталія)

6. Скейт-доріжка біля Дитячо-юнацької спортивної школи (автор – Пилипенко Максим)

До деяких проектів були зауваження щодо відповідності описової частини та реальної вартості поданих бюджетів закупівель розпорядниками бюджетних коштів. Згідно Програми підтримки громадських ініціатив авторам проєктів рекомендовано внести відповідні корективи, і в разі належного реагування, всі проєкти будуть рекомендовані до участі в Конкурсі на визначення кращих громадських ініціатив Диканської територіальної громади шляхом голосування.