ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ДИКАНЩИНИ!

Дата: 02.04.2021 08:47

З 01 березня 2021 року у Дканському комбінаті комунальних підприємств розпочинає працювати телефон гарячої лінії +380667612777. По вище вказаному телефону ви можете повідомляти про технічні несправності водогонів та каналізаційних мереж та про  інші питання пов’язані з діяльністю комунального підприємства. Також просимо Вас по даному номеру повідомляти про порушення окремими громадянинами правил благоустрою (фото та відео фіксацію з надсиланням у вайбер та телеграм), а саме вивезення сміття на несанкціоновані сміттєзвалища, утворення несанкціонованих сміттєзвалищ (гілля та інші побутові відходи), про спалювання сухого листя та побутового сміття, про зловмисне руйнування або пошкодження культурно-історичних пам'ятників, інших матеріальних і культурних цінностей, приватних або суспільних об'єктів майна, про пориви водопровідних та каналізаційних мереж. Крім того за визначеним номером ви можете здійснювати замовлення наступних платних послуг:

• Прощичення труб каналізаційної мережі;
  • Вивезення побутових, ремонтних, великогабаритних відходів;
  • Вивезення рідких нечистот;
  • Послуги автокрана;
  • Послуги екскаватора;
  • Послуги трактора;
  • Послуги трактора з причепом;
  • Послуги грейдера;
  • Послуги зварювальника;
  • Послуги автовишки;
  • Послуги слюсаря-сантехніка;
  • Прибирання прибудинковой території;
  • Косіння трави на прибудинкової території;
  • Косіння трави біля приватних будинків;
  • Спилювання аварійних дерев.

З метою якісного забезпечення благоустрою Диканської громади та якісного надання послуг Просимо Вас відповідально віднестися до своїх громадських обов’язків, як мешканців нашої розквітаючої Диканщини.

Прийом телефонних дзвінків за номером гарячої лінії +380667612777 здійснюватиметься щоденно (крім вихідних): понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00).