Оголошення про торги 19 квітня 2021 року

Дата: 25.03.2021 14:52

З метою оперативного інформування та залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації, підвищення рівня прозорості приватизації та створення привабливого інвестиційного клімату в державі, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу об’єктів державної власності малої приватизації окремого майна, а саме:

нежитлова будівля (продуктовий склад) загальною площею 131,4 кв.м., що розташований за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, с. Діброва, вул.. Новоселівська, 16 та перебуває на балансі ТОВ «ім. Чапаева» (код ЄДРПОУ 00845878), відбудеться 19 квітня 2021 року, час проведення - 09:43 год. Стартова ціна - 66 265,00 грн.

Детальна інформація про об’єкт:

cклад, за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, с. Дячкове, пров. Центральний, 5, та перебуває на балансі ТОВ «ім. Чапаева» (код ЄДРПОУ 00845878), відбудеться 19 квітня 2021 року, час проведення - 09:53 год. Стартова ціна - 35 000,00 грн.

Детальна інформація про об’єкт:

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи Прозорро. Продажі майданчиків.

Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2