Обмін досвідом та кращими практиками

Дата: 04.03.2021 16:47

3 березня голова Диканської територіальної громади Сергій Давиденко разом з начальником відділу розвитку економіки та залучення інвестицій Олексієм Івженко відвідали Козельщинську територіальну громаду з метою обміну досвідом та кращими практиками роботи місцевого самоврядування.

А в Козельщини дійсно є чому повчитися, адже, маючи схожий на наш рівень бюджету в перерахунку на одного жителя, їм вдалося навести лад у сферах ЖКГ, благоустрою, освіти та соціального захисту.

Комунальне підприємство Козельщини надає послуги з вивезення відходів, виготовляє баки та урни, виконує капітальні ремонти багатоквартирного житлового фонду комунальної власності, там створено комплексну системи поводження з твердими побутовими відходами, проводяться ремонти доріг, тротуарів та міжбудинкових територій. З метою транспортного сполучення організовано безоплатне підвезення людей з віддалених сіл.

Особливої уваги заслуговує діяльність керівництва громади, депутатського корпусу та недержавних організацій яка спрямована на розвиток дошкільної та шкільної освіти, створення умов в громаді для просвітництва та саморозвитку усіх вікових груп.

За словами Сергія Давиденко - люди скрізь подібні, кожна громада має свою історію, традиції, людей, якими пишається, і кожна громада має право на успішний розвиток.