Бажаючим відкрити та розвинути власну справу!

Дата: 01.03.2021 16:53

З метою надання методичної, інформаційної, організаційної допомоги громадянам, громадським організаціям та суб’єктам підприємництва відділ економічного розвитку та залучення інвестицій Диканської селищної ради проводить консультації по забезпеченню підготовки та написання проектів, реалізація яких передбачається за рахунок додатково залучених коштів, в тому числі грантових програм .

Пропозиції та інвестиційні проєкти просимо надсилати у відділ економічного розвитку та залучення інвестицій Диканської селищної ради на  e-mail:  dykanka.invest@gmail.com .

Також з метою поширення інформації про актуальні можливості недержавного фінансування приєднуйтеся до нас на сторінку відділу в мережі Фейсбук  https://www.facebook.com/Dykanka.invest.