Зустріч з директором Агентства місцевих доріг

Дата: 23.02.2021 08:27

Проблема старих дерев обабіч автошляху знайома кожному водієві, особливо коли під час буревіїв гілки або цілі стовбури перекривають дороги та заважають рухові автотранспорту. Питання знайти добросовісного підрядника стоїть завжди гостро.

Минулого тижня очільник Диканської громади Сергій Давиденко провів робочу зустріч з директором Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексієм Басаном.

Підсумком конструктивного діалогу стало підписання Меморандуму з Агентство місцевих доріг Полтавської області щодо обслуговування утримання узбіч доріг місцевого значення.

Відтепер громада матиме право визначення підрядника, але зобов’язання щодо контролю будемо робити спільно з Агентством місцевих доріг.

Це перший крок до приведення узбіч доріг у межах громади у порядок.

Також були визначені проблемні ділянки доріг на території Диканської територіальної громади, які заплановано відремонтувати у 2021 році