Бюджету участі Диканської громади – бути!

Дата: 15.01.2021 19:24

На виконання розпорядження селищної голови Сергія Давиденко відбулося засідання робочої групи з розробки Програми підтримки ініціатив мешканців Диканської селищної ради.

Головна мета Програми – посилення впливу жителів на якість життя у громаді, підвищення відповідальності мешканців за розвиток громади.

Розробка програми та винесення на сесію селищної ради покладено на відділ економічного розвитку та залучення інвестицій.

За підсумками наради було сформовано головні критерії та умови, що дозволять створити легку та прозору процедуру конкурсу ініціатив жителів Диканщини, від збору ідей-заявок до онлайн-голосування та реалізації.