Секретар

Олійник Олександр Олександрович, народився 22 грудня 1992 року у смт. Диканька Полтавської області. Громадянин України.

В 2010 році закінчив Диканську гімназію №2.

У 2010-2014 роках навчався у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, де здобув кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Обладнання нафтогазових промислів».

У 2014 році закінчив підготовку у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Молодший лейтенант запасу.

В період 2011-2017 років навчався у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Магістр за спеціальністю «правознавство».

У період з 2015-2016 років працював на посадах головного спеціаліста державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Диканського районного управління юстиції та державного реєстратора Виконавчого комітету Великобудищанської сільської  ради.

У серпні 2016 році був призначений на посаду начальника відділу «Диканське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У 2020 році обраний депутатом Диканської селищної ради. Рішенням Диканської селищної ради № 4 від 26.11.2020 року обраний секретарем Диканської селищної ради.