Новини Диканської громади

08 Жовтня, 2021 р., 16:02

23 Вересня, 2021 р., 17:04
80-та річниця  першого залпу гвардійських мнометів (БМ-13 "Катюша") на Україні. Пам'ятаємо!
23 Вересня, 2021 р., 14:12
Фінансове управління Диканської селищної ради спільно з відділом економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Диканської селищної ради за участі селищного голови Давиденка Сергія 23 вересня 2021 року провели семінар, де розглянули такі питання:
22 Вересня, 2021 р., 16:10
22 вересня -  День визволення Диканьки.  Пам'ятаємо!
20 Вересня, 2021 р., 14:45
В рамках реалізації проєкту "#Dykanka_FORBIZ" запрошуємо представників малого та середнього підприємництва Диканської громади до участі в стратегічних зустрічах на тему “Громада сприятлива для бізнесу” за участі представників місцевого самоврядування, перевіряючих та контролюючих структур, що працюють на території громади. Мета заходу – оцінити основні проблеми, що заважають розвитку підприємництва в Диканській громаді та спільно визначити завдання та кроки щодо їх вирішення. Заходи відбудуться  22 - 24.09.2021 року в приміщенні Диканської селищної ради (зал засідань). Реєстрація з 13.50, початок об 14.00. Заходи відбуваються в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом Kyiv Dialogue за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. На Полтавщині проєкт реалізується спільно з Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування Асоціація відкритих міст.
16 Вересня, 2021 р., 16:21
18 вересня 2021 року Диканська громада разом з мільйонами активістів України та 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Мета очистити планету від сміття, формувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та зменшити негативний вплив людини на навколишнє середовище. Долучайтесь 18 вересня о 10:00 до Всесвітнього дня прибирання на рекомендованих, індивідуальних та центральних локаціях. Беріть з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запрошуйте родину та друзів. Важливо в населених пунктах або районах де погодні умови стануть на заваді (у разі зливи, буревію) акцію буде перенесено на суботу 25 вересня 2021 року о 10:00. Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака, або повідомити старосту Вашого населеного пункту, чи відповідно в смт.Диканька - Диканський ККП (тел.гарячої лінії 0667612777)

09 Вересня, 2021 р., 11:55
Диканське УЕГС повідомляє В зв'язку з проведенням робіт по заміні  ШРП інв №38 в смт. Диканька вул. Левадна, ШРП інв №5 в смт. Диканька вул. Мічуріна Полтавського району 17.09.2021 року з 5:00 по 16:00 год., буде  припинено газопостачання в наступних населених пунктах: с. Василівка та смт. Диканька Полтавського району.