Новини Диканської громади

31 Березня, 2021 р., 17:06
29 Березня, 2021 р., 16:33
Сьогодні, за участю представників депутатського корпусу та громадськості, селищний голова поспілкувався з вчителями фізичної культури та тренерами з різних видів спорту. Було висвітлено багато проблемних питань, напрацьовано шляхи вирішення та відродження спорту на Диканщині. Попереду багато роботи, багато амбітних планів! Спортивній Диканщині бути! Вперед!
11 Березня, 2021 р., 14:54
Дякуємо Мягкохлібу Анатолію Івановичу, начальнику Служби автомобільних доріг в Полтавській області, за швидке реагування на звернення очільника Диканської громади Сергія Давиденка щодо необхідності термінової обрізки  аварійно небезпечних дерев на узбіччі автошляху Н-12 (Суми-Полтава) в районі села Проні Диканської селищної ради.
10 Березня, 2021 р., 11:23