До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів на території громади !

Дата: 13.01.2022 10:40

За інформацією Полтавського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляємо:

• про виявлення афлатоксинів (токсичних, канцерогенних речовин) в смажених фісташках у шкарлупі, що експортувалися з Туреччини (виробник: Alagozler Gida Paz. San. Ve Tic Ith Ihr Turz. Ltd. Sti, експортер Malatya Pazari Kuruyemiscilik Sanayi ve Ticaret A.S.) через Болгарію до України (отримувач: ТОВ «ОКЕАН КОМПАНІ ТРЕЙД» вул. Миру 3, м. Київ, 03134);
  • про виявлення несанкціонованого використання лігноцелюлози у кружках, що експортувалися зі Швеції (постачальник: Espresso Gear, Billdal) до України (отримувач: ТОВ «Бюро Вин», вул. Мечникова, 9, м. Київ, 01021).

В разі виявлення даної продукції просимо інформувати Полтавське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою вул. Південна, 4, м. Полтава Полтавської області, 36004, телефон:  (0532) 57-18-67, e-mail: mpl@polvet.gov.ua.