Служба зайнятості інформує про місцевий ринок праці

Дата: 10.01.2022 09:50

Послугами районної служби зайнятості протягом 2021року скористалися 1514 громадян, які шукали роботу, з них 1373 громадян мали статус безробітного.

Станом на 1 січня 2022 року на обліку в районній службі зайнятості перебували 424 безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 412 осіб.

За сприяння районної служби зайнятості за 2021 рік працевлаштовані  572 особи, зокрема 514 осіб - з числа зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування безробітних складає 37,4%.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 2 безробітних.

Протягом цього року 132 особи з числа безробітних було залучено до участі в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Для забезпечення відповідності професійно - кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості 130 безробітних проходили професійне навчання та працевлаштовані після закінчення навчання.

За  2021 рік від  133  роботодавців надійшло 624 пропозиції роботи.

Середній розмір заробітної плати запропонований роботодавцями у вакансіях - 6975 грн.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (38,5%),   працівників сфери торгівлі та послуг (10,3%), кваліфікованих робітників у сільському господарстві (12,8%), робітників найпростіших професій (12,0%), фахівців (9,6%).