ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 04.01.2022 14:33

З 01.01.2022 року будуть введено в дію нові реквізити рахунків для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів Рахунки з діючими на даний час реквізитами будуть закриті.

Звертаємо увагу, що кошти, сплачені з 01.01.2022 року на старі рахунки не будуть зараховуватися Казначейством, а повертатимуться  платникам як незясовані платежі.

Рахунки для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів  розміщені на вебпорталі ДПС України (tax.gov.ua), суб-сайті-територіальних органів ДПС у Полтавській області офіційного порталу ДПС України (poltava.tax.gov.ua) у рубриці «Бюджетні рахунки», або на офіційному веб – сайті Диканської селищної ради в розділі «інформація».

Рахунки 2022 року