Дата: 03.12.2021 15:46

Оголошується повторне проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної  документації «Генеральний план та План зонування території села Стасі Полтавського району Полтавської області».

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Диканської селищної ради. Адреса: 38500, Полтавська область, Полтавський район, смт. Диканька,

вул. Незалежності, 133.

Розробник  - ФО-П Дронь М.С.

Підстава для проектування – Рішення 9 сесії 8 скликання Диканської селищної ради від 22.04.2021 року № 1 «Про затвердження Програми забезпечення розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генеральних планів населених пунктів, детальних планів території Диканської селищної ради  на 2021-2023 роки»

Ознайомитися з оновленим проектом містобудівної документації можна в приміщенні Диканської селищної ради та на офіційному веб-сайті уповноваженого органу.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – виконавчий комітет Диканської селищної ради.

Термін подання пропозицій – протягом місяця з моменту публікації даного оголошення.

Презентація проекту містобудівної документації відбудеться у приміщенні Диканської селищної ради 10.12.2021 о 14.00 годині.